Tiffany lampy vitráž stropné ako skvelý tip ak hľadáte exkluzívne, luxusné svietidlo do obývačky, predsiene či lobby. Vitrážová lampa ako zaručený eye catcher bude prvou vecou ktorú si všimne vaša návšteva alebo zákazníci.

tiffany luster do obyvacky

Lampy Tiffany

skrášľujú naše okolie už od 19. storočia aj v súčastnosti majú stále miesto v našich interiéroch ako nádherný a jedinečný doplnok. Dizajnéri pracujú neustále na nových tvaroch a vzoroch. Vitrážové lampy prezentujú symbol luxusu a aj preto ich najdete v interiéroch ktoré vyvolávajú a evokujú tento dojem. Tiffany lampy nie sú len kusom nábytku, pri vhodnom výbere a umiestnení sa stanú dominantou Vášho interiéru. Tiffany lampy vitráž stropné ako žiadne iné lampy dokážu navodiť neopakovateľnú atmosféru. Vytvárajú príjemný pocit harmónie a tepla rodinného kozubu. Vďaka množstvu rôznofarebných nepriehľadných sklíčok po zapálení “ožívajú”. Menia farby a nálady v závislosti od dopadu svetla alebo druhu žiarovky ktorú si zvolíte.

Napriek tomu že sa mnohé lampy vyrábajú v sériách podľa navrhnutého vzoru, každý kus je originál. Remeselní výrocovia každé sklíčko osobitne vyrezávajú, farbia, lepia a cínujú. V mnohých prípadoch sa vzory vyrábajú v limitovaných edíciách, čo zvyšuje hodnotu danej lampy. Náročnosť závisí od množstva vitrážových sklíčok z ktorých je lepené tienidlo lampy. V niektorých prípadoch až viac ako 1000 sklíčok. Výroba takýchto lámp trvá aj niekoľko dní. Hodnota lampy neklesá, naopak v niektorých prípadoch sa v závislosti od výrobcu a počtu výrobených lámp konkrétnej série mnohonásobne zhodnocuje.Tiffany lampy vitráž stropné limitovaných sérií sa stávajú po ukončení výroby zberateľským kúskom. Nezabúdajte, vitrážová lampa Tiffany je investičný produkt z hľadiska hodnoty, ale zároveň bude vašou vernou spoločníčkou na celý život ktorá vám robí každodennú radosť 😉

Zobrazených 1–12 z 295 výsledkov