Bronzové vitrážové lampy Tiffany s bronzovým, alebo kovovým stojanom pokoveným bronzom. Bronzové vitrážové lampy Tiffany sú skvelý tip ak hľadáte exkluzívne, luxusné svietidlo do obývačky, predsiene či lobby. Táto lampa je zaručený eye catcher a bude prvou vecou ktorú si všimne vaša návšteva alebo zákazníci.

Tieto lampy sa vyrábajú od 19. storočia a stále majú miesto v našich interiéroch ako nádherný a jedinečný doplnok. Dizajnéri pracujú neustále na nových tvaroch a vzoroch. Tiffany lampy sú symbolom luxusu a aj preto ich najdete v interiéroch ktoré vyvolávajú a evokujú tento dojem. Nie sú len kusom nábytku, pri vhodnom výbere a umiestnení sa stanú dominantou Vášho interiéru. Vitrážové lampy Tiffany ako žiadne iné lampy dokážu navodiť neopakovateľnú atmosféru. Vytvárajú príjemný pocit harmónie a tepla rodinného kozubu.

Vitrážové lampy Tiffany vďaka množstvu rôznofarebných nepriehľadných sklíčok po zapálení “ožívajú”. Menia farby a nálady v závislosti od dopadu svetla alebo druhu žiarovky ktorú si zvolíte. Napriek tomu že sa mnohé lampy vyrábajú v sériách podľa navrhnutého vzoru, každý kus je originál. Každé sklíčko sa vyrezáva, farbí, lepí a cínuje osobitne. V mnohých prípadoch sa vzory vyrábajú v limitovaných edíciách, čo zvyšuje hodnotu danej lampy. Náročnosť závisí od množstva vitrážových sklíčok z ktorých je lepené tienidlo lampy. V niektorých prípadoch až viac ako 1000 sklíčok. Čas potrebný na výrobu takýchto lámp je až niekoľko dní.

Hodnota lampy neklesá, naopak v niektorých prípadoch sa v závislosti od výrobcu a počtu výrobených lámp konkrétnej série mnohonásobne zhodnocuje. Vitrážové lampy Tiffany limitovaných sérií sa po ukončení výroby stávajú zberateľským kúskom. Bronzové vitrážové lampy Tiffany umocňujú hodnotu lampy použitým materiálom a u niektorých aj pracnou výrobou v závislosti od bronzového podstavca.

Nezabúdajte, vitrážová lampa Tiffany je investičný produkt z hľadiska hodnoty, ale zároveň sa stane vašou vernou spoločníčkou na celý život a bude vam robiť denno dennú radosť 😉

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov